XIX Kongres Optymistycznych Przedszkoli

W dniach 28-29 stycznia 2021 r. odbył się XIX Kongres Optymistycznych Przedszkoli

pt.”Zawsze bądź optymistą”.

Pani Dyrektor wraz z nauczycielkami nadzorującymi realizację programu w przedszkolu uczestniczyły online w ciekawych spotkaniach z optymistycznymi koleżankami z całej Polski.

Podczas wykładów i prelekcji można było usłyszeć o potędze teraźniejszości, zaawansowanych kompetencjach lidera, kompetencjach dzieciństwa, modelu optymistycznej współpracy z rodzicami oraz działalności optymistycznych przedszkoli w środowisku.

W drugim dniu spotkania zaszczytem dla naszej placówki było przyznanie dla p. Dyrektor Aleksandry Nocuń prestiżowej nagrody kongresu, PERŁY OPTYMIZMU.

Nagroda przyznawana jest przez Kapitułę Kongresu.

To olbrzymie wyróżnienie jest dla nas dowodem  dużego zaangażowania w realizację programu, jest siłą i motywacją do dalszych optymistycznych działań.